Akce, semináře

Pokud jste alespoň 4 a máte zájem o některý ze seminářů v jiném termínu, než je zde uveden, můžeme se domluvit indivuduálně.

 

 PRÁCE  S   ENERGIÍ   PRO   ZAČÁTEČNÍKY

S energií pracujeme všichni neustále bez ohledu na to, zda si to uvědomujeme. Tento seminář vám má přiblížit několik z mnoha způsobů, jak energii můžeme vědomě ovlivňovat a pracovat s ní, ale také jak o ni zbytečně nepřicházet. Povídat si budeme např. o meridianech, čakrách, mudrách, čchi kungu  a jak to vše souvisí s naší psychikou.

termín dle dohody na objednání

Cena: 1300,- Kč

 

PRÁCE  S  ENERGIÍ  II.

Vybereme si 2 způsoby z předešlého semináře a těm se budeme věnovat trochu víc do hloubky, především  pomocí praktických cvičení. Podmínkou účasti je absolvování semináře pro začátečníky.

termín dle dohody na objednání

Cena: 900,- Kč

 

UMĚNÍ DOTEKU

Chtěli byste svému partnerovi, partnerce, dítěti, kamarádce nebo komukoli blízkému udělat masáž, po které by se cítil uvolněný a v dobré náladě? Tak přesně to se můžete naučit na tomto semináři. Vycházet budeme z japonské intuitivní masáže, kde mají rodinné masáže dlouhou tradici. Nemusíte mít žádné znalosti anatomie, jediné co potřebujete je odhodlání a trocha empatie.

termín dle dohody na objednání

Cena: 900,- Kč

 

 VÝKLAD   SNŮ     podle  amerického psychologa Fredericka PERLSE, zakladatele Gestalt terapie

" V Gestalt terapii nevykládáme sny. Děláme s nimi něco zajímavějšího. Namísto analyzování a dalšího pitvání je chceme přivézt zpět do života. Abychom dosáhli úspěchu, musí se sen znovu prožít."

-   Gestalt terapie doslova

termín dle dohody na objednání

cena: 900,- Kč

 

TVOŘIVÉ   HRÁTKY 

Cílem těchto miniseminářů je seznámit se s některými výtvarnými technikami a hlavně si je vyzkoušet. Budete mít k dispozici materiál, příjemné inspirativní prostředí a " poradce ", který vám vše potřebné vysvětlí a ukáže. Jde vždy víceméně o ochutnávku dané techniky, abyste zjistili, co vás baví a do čeho se případně ponořit hlouběji . A navíc si vytvoříte hezkou dekoraci nebo dárek. Pracujeme ve skupince přibližně 6-8 lidiček, proto je třeba přihlásit se včas.  Tvořivá dítka vítána.

 

Kurz výroby vitráží Tiffany technikou

Zkusíte si řezat, brousit a pájet sklo.  Začínáme s jednoduchými závěsy a ozdobami. Každý si odnese domů svůj vlastní hotový výrobek.

Termín: individuálně dle domluvy

 

 

Drátkování korálkových dekorací a výroba šperků

Pomocí drátků a korálků se můžete naučit vytvářet drobné i větší ozdobičky,  zápichy do květináče, vánoční dekorace, přívěsky a další "blbůstky" pro radost. Vyzkoušet si můžete i zhotovení jednoduchých šperků.  Přijďte si pro inspiraci na pár prvních kousků, pak už to jde samo :). Vstupné 300,- Kč

Termín:   individuálně dle domluvy

 

 

Malování mandal na hedvábí

Techniku malování na hedvábí si vyzkoušíte na hedvábí nataženém v kovovém rámečku (kruh, domeček, stromeček, anděl aj). Plocha je relativně malá a hedvábí se nekrabatí. Motiv si buď vymyslíte sami  nebo si můžete vybrat z mnoha šablon s motivem abstraktním, dětským, květinovým, velikonočním ap. Tvořit můžete i přáníčka, kravaty, polštářky, případně šátky a šálky.  Pokud byste se rádi pustili do něčeho složitějšího či většího, dejte vědět předem, abych zajistila dostatek materiálu a hlavně místa.  Vstupné je 250,- Kč (barvy, šablony, štětce a ostatní spotřební materiál) + použité hedvábí.

termín dle dohody na objednání

 

Malování na sklo

Nejjednodušší způsob malování na sklo je vybarvování šablon a následné sloupnutí a umístění na okno.  Dají se tímto způsobem dělat i tzv. falešné vitráže, které ale vyžadují  hodně trpělivosti a času. My se spokojíme s  menšími motivy na sklo a můžeme vyzkoušet i malování  prostorové - na skleněné svícínky, zvonečky, lucerničky, hrnečky aj.  Vstupné je 300,- Kč (barvy, folie a ostatní spotřební materiál)  + použité skleněné doplňky a šablony předkreslené konturou.

termín dle dohody na objednání

 

Malování na sklo vypalovacími barvami

Maluje se na skleničky, mističky, karafy, talíře apod. Používají se speciální vypalovací kontury a vodou ředitelné barvy, které se po zaschnutí nechají několik hodin vypálit a barvy se poté nesmyjí ani v myčce. Vy si předmět pomalujete, já vám ho během týdne vypálím a pak si ho můžete vyzvednout.  Skleněný podklad si můžete přinést vlastní nebo omezený počet je možné zakoupit na místě. Vstupné 350,- Kč.

termín dle dohody na objednání