Terapie

KINEZIOLOGIE - ONE BRAIN

Z hlediska této metody všechno, co nás trápí, má příčinu na psychické úrovni, kde jsme si na základě pro nás nepříjemné události (strach, pocit viny, odloučenost, selhání…) vytvořili podvědomě různá omezení. Při terapii se využívá svalového testování a systému otázek, pomocí kterých se s klientem dostáváme k příčině daného problému v minulosti a jeho následnému upravení. One Brain je velmi neinvazní a dobře se dá využívat i při práci s malými dětmi.

Jaké problémy se dají pomocí terapie řešit: v podstatě cokoli, co Vám Váš život znepříjemňuje.

Nejčastější témata: nevyhovující vztahy, malá sebedůvěra, nervozita, dyslexie, nesoustředěnost, deprese, fobie, závislosti, alergie, bolesti zad, migrény.

Svalové testování:
Náš mozek reaguje na každou otázku, kterou mu položíme, změnou napětí svalu. Dobře to známe ze situace, kdy jdeme někomu oznámit nějakou špatnou zprávu. Řekneme – raději si sedni – a máme k tomu dobrý důvod. V prvním okamžiku po sdělení se „jakoby“ podlomí kolena a opravdu je lepší v té chvíli sedět. Přirozená reakce těla na stres je povolení svalů. A protože takto tělo reaguje na každé pro nás nepříjemné „cokoli„ (nemusí jít přímo o stresovou situaci), využíváme tento fenomén při svalovém testování. Výhoda oproti běžnému kladení otázek je v tom, že sval reaguje na podněty přímo z podvědomí, odpoví tedy i na to, co my na vědomé úrovni nevíme. Svalové testování se provádí velmi jednoduše na mírně předpažených rukou.

Mandala života:
Jedná se o vzdělávací projekt, jehož cílem je přiblížit lidem informace, které potřebují k tomu, aby mohli být pány svých životů, aby mohli převzít odpovědnost za to, co se v jejich životě děje a mohli změnit vše, co se jim v životě nelíbí. Základním kamenem filozofie Mandaly a předpokladem pro spokojený život je rovnováha. Jak tuto rovnováhu najít a používat se učíme pomocí symboliky z pohádek právě při Mandale. Důraz je kladen na propojení s každodenním životem. Nestačí o nerovnováze vědět, je třeba s tím také něco dělat.

REGRESNÍ TERAPIE

Příčiny problémů se hledají v minulosti – za plného vědomí, bez použití hypnózy.

RUŠ

Rychlá a účinná změna skutečnosti. Pokud něco, co se nám v našem životě nelíbí, chceme odstranit, nejdříve to musíme přijmout.

KOUČINK

Pokud chcete bližší informace o koučinku, klikněte na odkaz iseminare.cz

PRÁCE S ENERGIÍ

Reiky

Šambala

Dračí energie    

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Nejsem příznivcem různých diet, takže se snažím naučit klienta co a kdy správně jíst a jaké další faktory ovlivňují naši hmotnost. Každý z nás potřebuje něco jiného a velkou roli hraje i psychika, takže často jde o zajímavé objevování souvislostí co, proč, s čím a jak.